4G kapesní WiFi Muama Ryoko

Digitální nomádi nyní rostou více než kdy jindy. Tito vzdálení zaměstnanci již nejsou uvězněni ve čtyřech rozích kancelářských budov a osvobozují se od monotónnosti práce 9 až 5. Místo toho je můžete vidět s jejich notebooky v coworkingových prostorech, kavárnách, veřejných knihovnách, v podstatě kdekoli na světě.
 
Neexistuje však téměř žádné veřejné WiFi, které bude mít spolehlivé natož zabezpečené připojení k internetu, na které bude vaše práce záviset. S mnoha dalšími lidmi, kteří mají přístup k internetu z jednoho zdroje, často dojde k pomalému připojení, což může být příčinou zpoždění vašeho pracovního výstupu. V každém případě, ať už chcete mít přístup k internetu pro práci nebo jednoduše pro volný čas a zábavu, bude vám mnohem lépe se svým vlastním přenosným routerem. Muama Ryoko 4G Pocket Wifi je zařízení, které vám pomůže zůstat ve spojení bez ohledu na to, kde se můžete zastavit.

buy Muama Ryoko

Co je 4G?

Než se podíváme na přenosný 4G router Muama Ryoko, možná se budete chtít dozvědět více o 4G technologii, což je termín, který tu a tam slyšíte. Zatímco novější 5G síť ještě musí jít do úplného výbuchu, 4G nebo čtvrtá generace mobilní technologie je v současné době nejrychleji používanou v mobilní komunikaci. Je nástupcem sítí 2G a 3G a nabízí datovou rychlost desetkrát rychlejší než její předchůdci.
 
Díky schopnosti poskytovat rychlé stahování multimédií a her přináší 4G smartphony téměř na stejnou úroveň jako počítače. Má také vylepšené přetížení sítě, protože je schopen zvládnout vyšší objemy provozu, aniž by většinu času snižovalo rychlost. Díky čemuž se 4G také liší od dřívějších technologií, je jeho použití IP pro hlasová data. To se promítá do jasnější komunikace, protože data procházejí více sítěmi vzhledem k této shodě se standardem internetového protokolu. Jinými slovy, 4G infrastruktury nabízejí mnohem lepší služby než 3G.
 
Technicky existují 2 typy standardů 4G, konkrétně LTE (Long Term Evolution a WiMax (Worldwide Interoperability for Microwave Access). Rozdíl mezi nimi je v jejich způsobu přenosu dat, kdy LTE místo mikrovln používá rádiové vlny. Většina sítí Poskytovatelé přenášejí LTE, které má vyváženou rychlost stahování a nahrávání až 40 Mb / s. Pocket Wifi Muama Ryoko podporuje 4G LTE SIM karty, což znamená, že vám bude moci poskytnout bezpečnější připojení, které je v přenosné podobě mnohem rychlejší.

Muama Ryoko


Klíčové vlastnosti přenosného 4G routeru Muama Ryoko

 • Přístup k internetu jedním dotykem
 • Vyšší rychlost internetu až 150 Mb / s
 • Zahrnuje SIM kartu s pokrytím 4G LTE
 • Zabezpečené připojení k internetu
 • Dost malý na to, aby se vešel do kapsy
 • Výdrž baterie až 12 hodin
 • Může současně připojit až 10 WiFi zařízení
 • Pracuje ve více než 38 zemích po celém světě

Button

O společnosti Muama Ryoko

Směrovač Muama Ryoko 4G Wifi je skvělá volba, která vytváří mobilní širokopásmové připojení hotspot bez pevné linky. V podstatě transformuje vaše 4G komunikační signály na soukromé WiFi. Lze jej použít k zajištění bezdrátového připojení k internetu, zejména v místech, kde není k dispozici širokopásmové připojení. Vzhledem k jeho bezdrátové povaze už nejste připojeni ke svému domovu, jen abyste se připojili.
 
I když na svém mobilním telefonu můžete mít přiděleno 4G dat, nevydrží tak dlouho kvůli své krátké výdrži baterie. Muama Ryoko lze používat až 12 hodin přímo, než jej budete muset dobít. Pro většinu poskytovatelů služeb dokonce nabízejí lepší datovou nabídku než váš mobilní tarif, pokud jde o přístup k internetu, takže vaše sazby budou mnohem levnější. Pokud jste ten typ jednotlivce, který má mobilní datový tarif a často cestuje, můžete i nadále využívat kapesní Wi-Fi Muama Ryoko 4G. Může sloužit jako záloha datového připojení, zvláště když je signál vaší mobilní telefonní sítě M-I-A, což se může stát poměrně často. Tímto způsobem můžete stále odesílat tento příliš důležitý e-mail, který byste bez bezdrátového routeru Muama Ryoko jinak nezvládli.
 
K osobní WiFi síti Muama Ryoko můžete připojit až 10 mobilních zařízení, jako byste to udělali s vlastním kabelovým připojením doma. Internet je přístupný, pokud se nacházíte do 15 metrů od umístění zařízení Muama Ryoko. A všimli jste si jeho elegantního designu? Je dostatečně malý a lehký, takže je přibližně o velikosti dlaně vaší ruky. Nepřidává objem do kapsy nebo tašky, zároveň však nikdy neztratíte své vzácné připojení k internetu. Usnadňuje přenášení, když jste na silnici nebo ze země.

Výhody používání 4G Wifi routeru Muama Ryoko

 • Bezpečné, spolehlivé a vysokorychlostní Wi-Fi na cestách
 • Kompaktní a lehký
 • Žádné kabely a vodiče, vše, co k tomu potřebujete, je SIM karta
 • Funguje jako internetový telefon, který můžete použít jako alternativu k telefonování
 • Levnější než platba za předplatné datového roamingu v zahraničí.
 • Bezdrátové připojení více zařízení pomocí sítě 4G
 • Vytváří mobilní kancelář sdílením tiskáren a dalších periferních zařízení
 • Udržuje vaše připojení kdekoli na světě prostřednictvím 4G bez kabelů
 • Poskytuje přístup k internetu těm, kteří nemohou získat širokopásmové nebo kabelové připojení
 • Funguje jako nouzové zálohování pro stávající širokopásmovou službu
 • Má delší výdrž baterie než mobilní telefony

Proč byste chtěli router 4M Muama Ryoko?

Internet je téměř srovnatelný s vodou a elektřinou - mnozí bez nich nemohou žít. A skvělé na tom je, že v dnešní době k němu lze přistupovat mnoha různými způsoby, jedním z nejpohodlnějších je použití kapesního WiFi. S bezdrátovým modemem Muama Ryoko 4G se již nebudete spoléhat na nejbližší kavárnu nebo nákupní středisko pro svůj hotspot Wifi, abyste zůstali ve spojení. Může být pro vás výhodné přistupovat k veřejnému WiFi, protože je to zdarma, ale zároveň to může být riskantní, protože se obvykle jedná o nezabezpečenou síť. Incidence hackerství a krádeží dat jsou poměrně vysoké, nemluvě o tom, že vše, co kupujete kávu, vám skutečně přičte náklady.
 
Pokud používáte přenosný WiFi modem, jako je Muama Ryoko, neohrožujete své soukromí a zabezpečení. To umožňuje aktivovaný firewall a kontrolovaný přístup k vaší osobní WiFi. Musíte si uvědomit, že citlivé informace, jako jsou hesla bankovních účtů, čísla kreditních karet atd., Jsou ohroženy, když je zadáváte pomocí bezplatného veřejného WiFi.
 
Toto zařízení je velmi praktické, protože podporuje vysokou mobilitu. Umožňuje vám bezpečně procházet internet na dosah ruky, ať jste kdekoli. Tuto důležitou zprávu můžete odeslat včas, poslat zprávu klientovi nebo odeslat rozložení ke schválení, s přenosným modemem Muama Ryoko 4G nepřijdete o žádnou obchodní pracovní příležitost. Je tedy ideální pro digitální nomády, časté cestovatele a lidi na cestách. Je napájen z baterií, což znamená, že se při provozu vaší Muama Ryoko nemusíte spoléhat na elektřinu. Jeho dlouhá výdrž baterie zajišťuje, že stihnete vše v daném čase, než to budete muset dobít.

Button

Přenosné WiFI Muama Ryoko vs Tethering

Někteří uživatelé by řekli, že tethering nebo propojení jiného zařízení s vaším smartphonem je také možností pro poskytnutí přístupu k 4G, ale mnozí budou tvrdit, že přenosný modem, jako je Muama Ryoko, je mnohem lepší.
 
I když existují ty, které tethering v mobilních tarifech úplně neumožňují, existují poskytovatelé služeb, kteří si účtují poplatky za tethering, takže se při častém připojení smartphonu stává nákladnější záležitostí. Často také přistupujeme k internetu, abychom mohli streamovat videa a stahovat různé typy médií, která mohou snadno sníst váš datový plán. Přenosný bezdrátový router Muama Ryoko 4G se může pochlubit zabezpečením firewallem a může také podporovat VPN (virtuální privátní síť) nad rámec nezávislého zabezpečení poskytovaného vaší sítí 4G.

Existují nevýhody používání kapesního modemu?

Kapesní modem, jako je Muama Ryoko, je tak univerzální, že neexistují žádné zjevné nevýhody. I když na to možná nebudete úplně závislí, pokud máte doma kabelové připojení, vyplatí se koupit jako širokopásmovou zálohu. Kromě toho budete mít vždy důvod jej používat, zejména pokud jste venku, protože má delší životnost baterie než váš smartphone využívající datové připojení.
 
Není pochyb o tom, že kapesní WiFi má pro člověka více výhod než nevýhod. Má mnoho funkcí, které uživateli umožňují využívat přístup k internetu bez ohledu na místo a čas. Pokud vůbec, může se u některých vyskytnout nižší rychlost, ale obvykle to závisí na síťovém signálu a nikoli na tom, zda je zařízení obviňováno. Existují chvíle, kdy se sdíleným využitím může dojít ke zpomalení rychlosti, zejména pokud všichni streamují videa současně. Kromě toho bude mít baterie tendenci mít problémy s časem, stejně jako mnoho jiných gadgetů, protože její životnost se zkrátí při častém používání.

Další věci, které se vám na Muama Ryoko budou líbit

 • K připojení k Muama Ryoko můžete použít celou řadu zařízení. Může to být váš notebook, tablet, chytrý telefon, počítač nebo chytré hodinky, jejichž počet může být při sdíleném přístupu k internetu maximálně 10.
 • Muama Ryoko má funkci automatického vypnutí během nečinnosti. To znamená, že můžete optimalizovat životnost baterie tím, že ji ponecháte zapnutou pouze tam, kde jsou aktivní uživatelé.
 • Dodává se s bezplatnou SIM kartou Flexiroam, která má přidělení dat 500 MB a je připravena k použití. Za tímto účelem můžete také vložit libovolnou SIM kartu.
 • Lze jej připojit pomocí dvou jednoduchých metod, jednou je naskenováním QR kódu pomocí vašeho mobilního zařízení. Můžete se také připojit prohledáním jeho sítě v nastavení WiFi.
 • Na výrobek je poskytována 1letá záruka, kterou lze za příplatek prodloužit na 3 roky. Má také 30denní záruku spokojenosti od data nákupu, která zákazníkovi umožňuje vrátit zboží za účelem vrácení peněz nebo výměny.

Zpětná vazba od uživatele Muama Ryoko

Najít nejlepší kapesní WiFi může být obtížné, ale naštěstí si nemusíte kupovat prase v poke, protože vždy si můžete nejprve prohlédnout recenze zákazníků, než si prohlédnete svůj online košík. Pokud jste náhodou jedním z těch, kteří si již koupili Muama Ryoko, pravděpodobně už víte, že jste se rozhodli správně.
 

Názory na toto zařízení byly většinou kladné a takové recenze lze nalézt na webových stránkách Muama. Uživatelé milují dlouhou výdrž baterie, praktickou velikost a relativně rychlé připojení, ať jsou kdekoli. Jeho připojení 4G / LTE opravdu pomáhá dosáhnout stabilnějšího a mnohem rychlejšího přístupu, což lidé v kapesním modemu hledají. Mnoho kupujících proto doporučuje toto zařízení vzhledem k jeho kvalitě a použitelnosti. Další zkušenosti zákazníků naleznete prostřednictvím tohoto odkazu! *

Kde si můžete koupit Muama Ryoko?

V tuto chvíli si můžete přenosný 4G modem Muama Ryoko zakoupit pouze na vlastní webové stránce. Má zabezpečené šifrování SSL, které vám umožní bezpečně platit pomocí vaší kreditní karty, jako je Visa a MasterCard, nebo prostřednictvím PayPal. V současné době se prodává za polovinu své maloobchodní ceny, můžete získat další slevy, pokud si koupíte 2 nebo více zařízení Muama Ryoko. Rovněž nabízí bezplatné doručení ve velkých zemích po celém světě.

Button

Kontaktní informace
UAB „Ekomlita“
Gedimino g. 45-7, Kaunas, Litva
 
Tel: +1 (916) 999-9982
E-mail podpory: support@muama.com
 
Domovská stránka: https://muama.com/ *

Logo

 
Závěrečné myšlenky
Přenosné 4G WiFi Muama Ryoko, které má více výhod, které nabízí jednotlivci na cestách, nemůžete propustit, což vám dává svobodu být tam, kde chcete být, aniž byste museli jít offline. Není pochyb o tom, že se jedná o praktické řešení pro rychlý přístup k internetu.
Další odkazy
 1. https://www.my-webspot.com/blog/pocket-wifi-advantages/
 2. https://www.embedded-computing.com/guest-blogs/5-benefits-of-using-portable-modems-for-internet-connection
 3. https://www.techradar.com/news/best-mobile-hotspots-for-3g-4g-and-5g


 • Please add Star Rating: 1 = Worst and 5 = Best
Home Privacy Policy Data Protection Disclaimer * = Affiliate Link