Co to jest Xtra-PC?

Z zewnątrz, Xtra-PC jest początkowo rozpoznawalny tylko jako pamięć USB. Bogactwo oprogramowania kryje się jednak w systemie operacyjnym Linux, który aktywuje się po podłączeniu do portu USB. Od tego momentu zewnętrzny system operacyjny ma praktycznie zająć się sobą i wykonywać wszystkie inne funkcje, takie jak poczta elektroniczna, filmy czy nawet przetwarzanie arkuszy kalkulacyjnych. Produkt ten został opracowany w celu zastąpienia systemów operacyjnych starszych komputerów, które stały się zbyt wolne:
 • Komputery
 • Laptopy i
 • Netbooki
aby je wymienić. Według producenta powinno to działać również w przypadku komputerów, które mają już dziesięć lat lub więcej. Urządzenie zaczyna działać nawet wtedy, gdy dysk twardy komputera został już usunięty. Do aktywacji systemu operacyjnego Linux wymagany jest tylko sprawny napęd USB. Od tego momentu jego użytkowanie nie powinno już różnić się od innych systemów operacyjnych. Jedynie szybkość wykonywania poszczególnych procesów powinna znacznie wzrosnąć i tym samym odpowiadać aktualnym standardom.
 
Kupić Xtra-PC

 

Dlaczego potrzebuję tego systemu operacyjnego Linux?

W ostatnich latach normą stało się jednoczesne korzystanie z kilku programów na komputerze oraz żonglowanie coraz większą ilością danych i procesów. Jednak w urządzeniach wyprodukowanych dziesięć lat temu systemy operacyjne w większości nie są już w stanie sprostać tym wymaganiom użytkowników. Wymiana komputerów PC tylko z tego powodu jest raczej wątpliwą decyzją z ekonomicznego punktu widzenia. System operacyjny Linux na Xtra-PC Stick jest alternatywą dla zakupu nowych komputerów. Sam system operacyjny nie musi być instalowany, lecz jest aktywowany po podłączeniu pamięci USB. Dlatego nie jest wymagana rozległa wiedza z zakresu IT i systemów operacyjnych, aby móc korzystać z zalet Xtra-PC.
 
Grupę docelową stanowią zarówno prywatni, jak i profesjonalni użytkownicy Xtra PC-Stick. Jeśli jesteś w dużej mierze zadowolony ze swojego komputera i nie chcesz wydawać setek euro na nowy komputer zaledwie kilka lat po jego zakupie, nowy system operacyjny może pomóc Twojemu komputerowi stać się szybszym. Dla profesjonalnych użytkowników, jest jeszcze jeden aspekt do rozważenia tutaj. Oprócz kosztów wymiany komputerów PC, dane muszą być również przeniesione do nowych komputerów. Znalezienie odpowiedniego czasu na tę pracę w ciągu dnia roboczego jest często trudne. Z drugiej strony, zastosowanie Xtra-PC może pomóc w usprawnieniu procesów pracy na istniejących komputerach bez konieczności ich wcześniejszej wymiany.

Xtra-PC
 

Ocena i rekomendacja Xtra-PC

Korzyści związane z używaniem pamięci USB Xtra-PC zaczynają się już od spojrzenia na kilka wymagań, które stają się niezbędne do szybszego przetwarzania danych. Jedynym podstawowym wymogiem jest obecność napędu USB. Poprzez port USB, pamięć USB może być podłączona jednym ruchem ręki. Wymagany czas, jak również wiedza techniczna są w ten sposób ograniczone do minimum.
 
Po podłączeniu system operacyjny Linux uruchamia się sam i zastępuje poprzednio używany system operacyjny. Jednakże, nie jest konieczne odinstalowanie systemu operacyjnego. Ponieważ używana wersja Linuksa jest w całości na pamięci USB Xtra-PC, nie jest również konieczne posiadanie wolnego miejsca na dysku twardym. Jeśli już usunąłeś dysk twardy jakiś czas temu, Xtra-PC będzie nadal działać i będziesz mógł pracować z szybszym systemem operacyjnym.
 
Kolejną zaletą tego produktu jest dostępna przestrzeń do przechowywania danych. Jeśli pobierasz oprogramowanie lub inne programy, dane te znajdziesz również na pamięci USB. Możesz wybierać spośród ofert z 16, 32 lub 64 GB przestrzeni dyskowej. Możesz więc wybrać taką ilość pamięci, która będzie najbardziej sensowna dla Twojego zamierzonego zastosowania Xtra-PC.
 
Producent obiecuje również użytkownikom brak ograniczeń w porównaniu z innymi systemami operacyjnymi Mac lub Windows. Dostępne jest również oprogramowanie do pisania e-maili, odtwarzania muzyki i filmów, a także przetwarzania tekstów i tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Powinno to stanowić podstawę do zastosowań prywatnych i profesjonalnych. Niemniej jednak, masz do 60 dni, aby przekonać się o zaletach i funkcjonalności Xtra-PC USB stick. Jeśli nie będziesz zadowolony, masz możliwość zwrotu produktu i otrzymania zwrotu ceny zakupu.

Dane techniczne Xtra-PC

 • Pamięć przenośna o pojemności 16, 32 lub 64 GB
 • System operacyjny Linux jako zamiennik dla Windows lub Mac
 • Łatwa w użyciu jako pamięć USB
 • Działa również w przypadku brakującego dysku twardego
 • Odpowiedni dla komputerów PC, laptopów i netbooków
 • Dołączone oprogramowanie dla:
 • Wiadomości e-mail
 • Wideo
 • Muzyka
 • Dokumenty i arkusze kalkulacyjne

Button

Jakie są cechy jakościowe Xtra-PC?

Dostawca pamięci USB Xtra-PC ma siedzibę w USA. Dlatego jest więcej niż prawdopodobne, że sam produkt został również wyprodukowany za granicą. Klasyczne znaki jakości, takie jak oznaczenie "Made in Germany" lub znak CE dla produkcji w Europie, nie znajdują się na tej pamięci USB. Niemniej jednak, istnieją pewne czynniki, które mogą służyć jako cechy jakościowe. Na przykład, zastosowanie systemu operacyjnego Linux w formie pamięci przenośnej jest odpowiednie. Xtra-PC należy więc do systemów operacyjnych, które nie muszą być przechowywane na dysku twardym. Dzięki temu nie ma potrzeby usuwania danych lub programów w celu uzyskania nowego miejsca na dysku.
 
Producent zaprogramował również pamięć USB Xtra-PC tak, aby szybsze przetwarzanie danych nie powodowało problemów z komputerem. Nie ma więc konieczności regulowania ustawień wentylacji czy dokonywania innych zmian. Bezpieczeństwo wynikające z zastosowania Xtra-PC jest widoczne zarówno w łatwości pracy z nowym systemem operacyjnym, jak i w obsłudze sprzętu.

Xtra-PC Effekt

Ogólne opinie o Xtra-PC

Pozytywną cechą tej pamięci USB jest to, że nawet komputery PC i laptopy, które nie były używane przez długi czas lub z których został usunięty dysk twardy, są kompatybilne z Xtra-PC. Jeśli potrzebujesz krótkoterminowego zamiennika dla uszkodzonego komputera lub chcesz przekazać komputer krewnemu lub przyjacielowi, pamięć USB jest bardzo dobrym rozwiązaniem, aby szybko zapomnieć o starszym roku produkcji w użytkowaniu komputerów.
 
Dzięki podwójnemu zastosowaniu pamięci USB jako systemu operacyjnego Linux i wolnej przestrzeni dyskowej, możliwe jest również korzystanie z tej kombinacji podczas podróży. Dzięki pamięci przenośnej można w bardzo krótkim czasie przestawić się z komputera PC na notebooka i zabrać ze sobą system operacyjny oraz pobrane oprogramowanie i dane. Ułatwia to przygotowanie się do nadchodzących projektów w domu. Dzięki Xtra-PC praca w godzinach nadliczbowych na komputerze w biurze może wkrótce odejść w przeszłość.
 
Opinie, które inni kupujący mają o tym produkcie są w większości pozytywne. Zapomniane komputery i laptopy mogą być ponownie sprawne dzięki pamięci USB, z której mogą korzystać na przykład dzieci, rodzeństwo, a nawet dziadkowie. Podkreśla się również prostą obsługę, która jest wykonywana w jednym kroku. Niektórzy użytkownicy krytykują jednak neutralny wygląd. Jedynie logo producenta pozwala na odróżnienie pamięci od innych ciemnych pendrive'ów. Jeśli w szufladzie znajduje się kilka pamięci USB, zaleca się zarezerwowanie dodatkowego znacznika lub stałego, regularnego miejsca, aby nie trzeba było najpierw zaczynać poszukiwania odpowiedniej pamięci Xtra-PC. Więcej doświadczeń klientów można znaleźć za pośrednictwem tego linku! *

Gdzie mogę zamówić Xtra-PC?

Pendrive Xtra-PC jest obecnie dostępny tylko na stronie internetowej stworzonej przez The GiddyUp Group. W pierwszej kolejności masz możliwość uzyskania wyczerpujących informacji na temat produktu. Drugim krokiem jest kliknięcie w link, który przeniesie Cię do formularza sprzedaży. Obecnie można wybierać spośród trzech różnych ofert. Są to między innymi pamięci USB z:
 • 16 GB
 • 32 GB lub
 • 64 GB przestrzeni dyskowej
Xtra PC z 64 GB jest sprzedawany z oznaczeniem "Pro" i dlatego nadaje się również dla profesjonalnych użytkowników, którzy szukają alternatywy dla zakupu nowych, starszych komputerów w biurze.
 
Kupowanie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej ma dwie zalety. Pierwszą zaletą jest zakup oryginalnego produktu. Szczególnie w przypadku korzystania z komputerów firmowych nikt nie powinien ryzykować i używać oprogramowania pochodzącego z nieznanego źródła. Zakup na stronie internetowej wiąże się obecnie również z rabatem do 50 %. Dodatkowo, na zakup każdego kolejnego Xtra-PC stick przysługuje 40 % zniżki. Jeśli jesteś ciekawy, jak samemu przetestować system operacyjny Linux, ta oszczędność jest dobrą okazją, aby nie wyczerpać całkowicie dostępnego budżetu.
 
Przy zakupie możliwa jest płatność kartą kredytową lub PayPal. Zakup na konto nie jest dostępny z powodu wysyłki z zagranicy. Również 60-dniowe prawo do zwrotu rozpoczyna się w momencie zakupu. Dlatego nie należy zostawiać paczki na poczcie lub w urzędzie celnym na zbyt długi czas, aby sprawdzić, czy jesteś zadowolony z Xtra-PC i czy chcesz zachować kij w ramach obowiązującego prawa do zwrotu.

Button

Kto jest dostawcą produktu?

Dostawcą pamięci USB Xtra-PC jest:
 
The GiddyUp Group
16 North Oak Street
Ventura
California 93001
USA
 
Strona główna: https://getxtra-pc.io/
 
E-mail: support@giddyup.io
 
W porównaniu do innych produktów, ten system operacyjny Linux nie ukrywa faktu, że istnieje różnica między producentem a dostawcą. Podczas gdy producent jest odpowiedzialny za rozwój i produkcję Xtra-PC dla komputera, The GiddyUp Group jest odpowiedzialny za dystrybucję produktów. Z reguły nie pociąga to za sobą żadnych niedogodności dla kupujących. Sami producenci często decydują się na ten krok ze względu na koszty. Jeśli wysyłka i obsługa klienta nie musi być organizowana przez nich samych, więcej środków finansowych jest dostępnych na rozwój nowych produktów. Jeśli masz problemy z pamięcią USB, możesz skontaktować się z obsługą przez e-mail. Z zapytaniem w języku angielskim, możesz być pewny, że otrzymasz szybką odpowiedź bez konieczności korzystania z oprogramowania tłumaczącego.

Logo

Ogólne informacje o systemie operacyjnym Linux

Od czasu swojej pierwszej premiery na początku lat 90-tych, Linux przez długi czas był uważany za jeden z najważniejszych systemów operacyjnych. Mimo to, Linus często musiał zadowolić się miejscami za Windows i innymi w skali popularności. Ten raczej powolny rozwój dał programistom systemu operacyjnego Linux szansę na jeszcze lepsze skupienie się na opiniach użytkowników. Przyjazność dla użytkownika znacznie się poprawiła wraz z wersjami wydanymi w ostatnich latach. Dzisiaj Linux jest używany przez ekspertów IT, jak również w urzędach i prywatnych gospodarstwach domowych.
 
Jedną z cech, która pozostała niezmienna w systemie operacyjnym Linux jest jego kompatybilność ze starszymi systemami. W porównaniu z innymi systemami operacyjnymi, twórcy nie ignorują starszych komputerów PC, ale umożliwiają ich właścicielom utrzymanie wydajności na wysokim poziomie do końca życia komputera. Pamięć USB Xtra-PC wykorzystuje ten fakt. Nabywcy korzystają z dobrze przemyślanego systemu operacyjnego bez konieczności wymiany komputera na nowszy model.
Znane FAQ na temat tego produktu
Czy do korzystania z Xtra-PC wymagane jest pobranie pliku?

Pobranie systemu operacyjnego Linux nie jest konieczne do korzystania z Xtra-PC. Kompletne programy i oprogramowanie znajdują się na dostarczonej pamięci USB. Należy ją tylko włożyć do odpowiedniego złącza w komputerze PC lub przenośnym laptopie. Programy otwierają się później automatycznie, tak jak w przypadku zwykłej pamięci przenośnej.
 
Czy są dostępne inne systemy operacyjne poza Linusem?

Producent oferuje obecnie Xtra-PC tylko w połączeniu z Linuksem. Wybór ten nie jest jednak czysto przypadkowy. Linux jest jednym z niewielu dostawców systemów operacyjnych, który w swoim programowaniu uwzględnia również starsze komputery PC. Xtra-PC działa na tej zasadzie i może sprawić, że starsze komputery przejdą kurację odmładzającą.

Jakie są wymagania dotyczące użytkowania?

Aby pamięć USB działała prawidłowo, napęd USB musi być obecny. Jeśli nie jest możliwe podłączenie pamięci i wywołanie systemu operacyjnego, Xtra-PC nie może być używany.
 
Czy w komputerze musi znajdować się dysk twardy?

Do korzystania z Xtra-PC nie jest już wymagany twardy dysk. Jest to wygodne w przypadku zakupu taniego, starszego komputera. Właściciele z doświadczeniem informatycznym usuwają dysk twardy, aby uniemożliwić nowym właścicielom dostęp do danych na nim przechowywanych. W przypadku tej pamięci USB, tylko napęd USB musi działać prawidłowo.

Czy pamięć USB nadal działa jako pamięć?

Xtra-PC Stick zawiera nie tylko system operacyjny Linux, ale również przestrzeń dyskową do pobierania oprogramowania lub danych. Producent obecnie produkuje ten produkt w trzech wersjach, każda z nich posiada 16, 32 lub 64 GB przestrzeni dyskowej. Ta ostatnia nosi przyrostek "Pro" i jest szczególnie polecana do zastosowań profesjonalnych.

Button


Home Privacy Policy Data Protection Disclaimer * = Affiliate Link