מה זה Clear Shield?

Clear Shield הינה מסכה שקופה אשר על פי דברי היצרן יכולה לשמש להגנה מפני חיידקים ווירוסים. בהשוואה למסכות פנים קלאסיות, דגם Clear Shield מציע שקיפות טובה. הבעת הפנים שלך נראית תמיד עם המסכה הזו. המסכה השקופה עשויה מחומר עמיד בפני קרעים וידידותי לסביבה. את המסכה השקופה ניתן לכבס במים וסבון או במכונת הכביסה. לפיכך הוא תמיד טרי מההיגיינה לרשותכם.
 

לִקְנוֹת Clear Shield


מדוע אני צריך את המסכה השקופה הזו?

מסכות פנים מתאימות לכל קבוצות הגיל, מכיוון שהן מספקות הגנה מפני נגיפים וחיידקים בזמן הצטננות. מסכות מסוימות שומרות על פתוגנים משלהן, כך שאנשים אחרים אינם יכולים להידבק בהצטננות שלהם. מסכות רבות, כמו מסכת הפנים Clear Shield, אינן מוצרים רפואיים. פירוש הדבר שכאשר אתה לובש את המסכה הזו אתה עדיין יכול להידבק במגוון רחב של פתוגנים. בהשוואה למסכות אחרות, ל- Clear Shield יש יתרון בכך שפנים שלך תמיד נראות בבירור. החיוך והבעות הפנים שלך מוצגים ללא עיוות על ידי מסכת Clear Shield. זה לא המקרה עם הרבה מסכות פנים רגילות.
 
כיום, בגלל מספר רב של אנשים, מחלות ושמחת הנסיעה, חשוב מאוד להגן על עצמך עם מסיכת פנים. מסכת Clear Shield מציעה נוחות לבישה גבוהה והתאמה מושלמת. בשל המסכה הברורה תמיד תוכלו להבטיח שקיפות מיוחדת. לדברי היצרן, המסכה בעלת גימור איכותי והיא הופקה ללא BPA. לפיכך היצרן מבטיח כי חבישת מסכת Clear Shield אינה גורמת לכל סיכונים בריאותיים. בגלל החומר האיכותי, המסכה לא מעורפלת ולעומת מסכות הפנים הקלאסיות היא תמיד מציעה מספיק חמצן. מסכת Clear Shield אינה ערפלת בעת נשימה או דיבור. אחת הסיבות לכך היא אפקט האנטי ערפול. היצרן מצהיר באתר האינטרנט שלו כי אנשים יכולים לשמור על קשר עם מסכת Clear Shield גם בזמנים מגפיים. אנשים אחרים יכולים לקבל חיוך בכל עת ותקשורת צריכה להיות הרבה יותר קלה עם Clear Shield.

Clear Shield

 

הערכה והמלצה של ClearShield

בהשוואה למסכות פנים אחרות, המסכה השקופה Clear Shield תמיד מציעה שקיפות מיוחדת. המשמעות היא שכל הבעת פנים גלויה לאנשים אחרים. עבור אנשים רבים אמצעי תקשורת זה חשוב מאוד, כמו למשל עם אנשים חירשים. ללא מסכה שקופה, קריאת שפתיים אינה אפשרית במקרה זה. אבל גם כעס או חיוכים יכולים לבוא לידי ביטוי באמצעות מגן ברור. כשאתה לובש את המסכה אתה יכול לדבר כרגיל. לדברי היצרן הוא נושם, נוח וקל מאוד ללבישה. יתרון נוסף הוא שיש אזור מאוורר היטב משני צידי הפנים. לדברי היצרן, לכן המסכה השקופה Clear Shield מתאימה באופן מושלם ללבישה לאורך זמן רב יותר. את המסכה השקופה Clear Shield ניתן ללבוש על ידי גברים ונשים. החומר מסתגל לכל צורת פנים ואינו חותך או צובט. חומר המסכה ידידותי לסביבה ובטוח. המסכה השקופה להבעת פנים גלויה מיוצרת ללא BPA והיא ניתנת למחזור.
 • מציע התאמה מושלמת
 • שְׁקִיפוּת
 • מראה כל הבעת פנים
 • נוח וקל ללבישה
 • מורכב מחומר איכותי וידידותי לסביבה
 • ניתן לשימוש באופן אישי
 • ניקוי עם מים וסבון אפשרי

עובדות טכניות של Clear Shield

 • חומר קל משקל ללא BPA
 • נחשב 100% ידידותי לסביבה ובטוח
 • עמיד למים ואנטי לחות
 • נשימה בלתי מוגבלת אפשרית
 • אזור מאוורר משני צידי הפנים

Button

מהן תכונות האיכות של Clear Shield?

באתר האינטרנט של היצרן לא נראים חותמות אישורים או פרסים. במקום זאת יש כמה בדיקות חיצוניות וחוות דעת של לקוחות באינטרנט שהיו חיוביות מאוד. לטענת היצרן, יש להשתמש רק בחומרים איכותיים בתהליך הייצור. הם נקיים מ- BPA ומבטיחים התאמה טובה. החומר אינו מתעקם גם אם המסכה נשטפת במכונת הכביסה.
 
מסכות Clear Shield אינן מיוצרות בגרמניה. המוצר מופץ על ידי חברה מספרד, מדריד. אך ניתן להזמין את מסכות הפנים של Clear Shield לגרמניה דרך החנות המקוונת של היצרן. לדברי היצרן המסכה יכולה להיות משוחקת על ידי כולם. זה מאוד מסתגל ומספק מבט ברור על כל הפנים. מסכה זו אינה מסכה חד פעמית. ניתן לנקות אותו בקלות עם מים וסבון. לאחר מכן ניתן לעשות בו שימוש חוזר בתדירות שתרצה. היצרן מצהיר כי המסכה מתאימה במיוחד לפיזיולוגים או למטפלים. בתפקידם מחוות והבעות פנים הם כלי עזר חשוב. אבל המסכה השקופה היא גם בחירה טובה עבור עיתונאים או אנשים אחרים שעובדים בתחום התקשורת.

Clear Shield Benutzung
 

דעות כלליות של Clear Shield

לדברי היצרן, מסכת Clear Shield צריכה להיות עשויה מחומרים מאוד ידידותיים לסביבה וללא BPA. הנשימה אינה מושפעת בעת לבישת המסכה שלך. מסכות רבות אחרות הקיימות בשוק עלולות לגרום במהירות לקשיי נשימה או סחרחורת. לדברי היצרן, המסכה השקופה נועדה לשפר ולהעצים את הקשר עם אנשים אחרים. אחת הסיבות לכך היא שעמיתך יכול לזהות את כל הביטויים שלך הרבה יותר טוב. באתר היצרן הוא מכנה את מסיכת הפנים Clear Shield מהפכנית. בשל צורתו המיוחדת, אין כאבי אוזניים, מכיוון שמסיכת Clear Shield אינה נלחצת או משפשפת. זה מציע אחיזה טובה והוא מאוד גמיש. התנועה אינה מוגבלת בפנים. לדברי היצרן, אפילו לא תבחין במסכה לאחר זמן מה.
 
קונים רבים מרוצים מאוד מהמוצר. הם מדווחים כי חברים הזמינו גם את מסכת Clear Shield כאשר ראו אותה לראשונה. כך שחלק מהקונים במעגל החברים הצליחו להציב מגמה חדשה. יש רוכשים בטוחים שהם לא ילכו לשום מקום בלי מסכת Clear Shield. זה מרגיש רך ונוח, כך שהוא אפילו נשכח לחלוטין. ביקורות לקוחות נוספות ניתן למצוא באמצעות קישור זה! *

היכן אוכל להזמין Clear Shield?

אם אתה רוצה לקנות את המסכה השקופה, עליך להשתמש בקישור היצרן. את המסכה השקופה ניתן להשיג גם בחנויות אחרות, אך רק אם תזמינו ישירות מהיצרן תוכלו להיות בטוחים שמסיכת Clear Shield המקורית תישלח אליכם. המשלוח של מסכות Clear Shield אינו כרוך בתשלום. כך שאין עלויות נוספות עבורך בעת ההזמנה. באתר היצרן תוכלו למצוא מידע רב על המסכה השקופה. אם אינך מרוצה ממסיכת הפנים של Clear Shield, תוכל פשוט להחזיר אותה תוך 30 יום. לאחר מכן תקבל את כספך בחזרה. יש לזה את היתרון שאתה לא לוקח שום סיכון בקנייה.
 
נכון לעכשיו היצרן מציע לך הנחה של 50%. לדברי היצרן מדובר בהצעה מוגבלת. אתה יכול לחסוך כסף נוסף אם אתה מזמין מספר מסיכות Clear Shield בו זמנית. למשפחות מוצע סט של 5 דגמי Clear Shield. יש גם חבילה של 10 מסיכות פנים למשפחות במחיר טוב. אם תרצה, תוכל גם להזמין אחריות של שנה או שנתיים. אם מסכת Clear Shield תפרוץ בתקופת האחריות, תקבל החלפה מיידית.

Button

מיהו הספק של המוצר?

תוכל להגיע ליצרן בדרכים שונות אם יש לך שאלות או בעיות עם המוצר. המידע הבא פורסם על ידי היצרן:
 
כתובת: ECOMM MOVADGENCY S.L.
 
דף הבית: https://clearshieldshop.com/ *
 
דואר אלקטרוני: support@ecomerzpro.net
 

Logo


מידע כללי על מסכות פנים

מסכות פנים מכונות לעתים קרובות מסכות נשימה. בעוד שבכל תחומי הרפואה יש לשים דגש מיוחד על מעמד הגנה גבוה, מסכה פשוטה מספיקה למשקי בית פרטיים. מסכות אלו זולות בהרבה וניתן להזמין אותן באופן מקוון ללא בעיות. ככלל, מסכות פנים מחולקות למסכות חד פעמיות, בד או רפואי. בנוסף, יש מסכות שקופות המציעות מקסימום שקיפות. באזורים רבים חשוב שניתן יהיה לזהות את הבעת הפנים בצורה ברורה. זה יכול להיות שימושי מאוד עבור מטפל, למשל. אבל גם בתחום הפרטי, כולם שמחים אם הם יכולים לראות איך אתה באמת מרגיש. רק דרך מסיכת פנים שקופה ניתן לראות את החיוך שלך.
 
עם חובשי מסכות רבים רואים רק את העיניים. הבעות הפנים השלמות כולל הפה מוסתרות מאחורי וילון בד. זה מקשה מאוד על התקשורת בין אנשים חירשים לכבדי שמיעה. עבור כולם, הבעות פנים ממלאות גם תפקיד חשוב בהבנה. האם מקבילי מחייך ישר או שהוא או היא אולי כועסים או מאוכזבים. כמה רגשות ניתנים לביטוי רק באמצעות הבעות פנים מלאות.
 
כדי לשלוט בבעיה זו שימשו מצחייה כמגן פנים. לעתים קרובות הם עשויים מפרספקס ומחוברים עם סרט ראש. יש דגמים שמגיעים עד הסנטר. הרבה אוויר יכול להיכנס בצדדים ויש גם מספיק מקום לחובשי משקפיים. בעיה קטנה היא שמצינים אלה אינם מספקים הגנה גבוהה, למשל בזמן כוויות קור. מסכות גמישות כגון Clear Shield מתאימות הרבה יותר. הם מציעים הגנה טובה ויכולים לשמש גם לספורט. מסכות הפנים כה קלות עד כי כמעט ולא ניתן להבחין בהן. יש להם גם את היתרון שהם לא ערפילים כשאתה נושם. הרבה אוויר זורם לצדדים, מה שמונע גם משאיפת פחמן חד חמצני.
 
מסכות פנים איכותיות יכולות להיות שימושיות מאוד במגוון רחב של מצבים. בהתאם לכך, הם צריכים להיות זמינים בכל בית. בעת שימוש במסכות, יש להקפיד תמיד על קלות הניקוי שלהן. ניתן לכבס מסכות נשימה רבות במכונת הכביסה. חלקם ניתנים לניקוי רק ביד. כפי שהשם מרמז, יש ללבוש מסכות חד פעמיות רק פעם אחת ואז להשליך אותן לפח. אם הם נלבשים בתדירות גבוהה יותר או נשמרים בשקית ניילון, יש להשליך אותם לפח. זה המקום בו חיידקים ווירוסים יכולים להתרבות במהירות. מסכות בד עשויות פוליאסטר או כותנה מציעות אלטרנטיבה טובה. ניתן לכבס מסכות כותנה במכונת הכביסה. הטמפרטורה צריכה להיות מעל 60 מעלות כדי להרוג את כל הנגיפים והחיידקים. מסכות תמיד צריכות להיות בעובי של שתי שכבות לפחות בכדי לספק הגנה טובה. מסכות פנים רפואיות, לעומת זאת, חייבות לעמוד בסטנדרטים גבוהים. יש צורך במסכות תלת-שכבתיות בכדי לספק הגנה מושלמת מפני זיהום בטיפות לחולים חולים. מסכות מיוחדות מצוידות במסנן FFP.
שאלות נפוצות על מוצר זה
מה הופך את מסכת Clear Shield למיוחדת כל כך?
 
המסכה יכולה להעלות חיוך בפני כל לובש. הוא שקוף וקל מאוד. קונים רבים משבחים את נוחות הלבישה הטובה וניקוי קל.
 
האם זה מתאים לאנשים עם בעיות נשימה?
 
יש הרבה מקום משני צידי מסכת Clear Shield כך שאוויר צח תמיד יהיה זמין. זה מונע ממך לשאוף יותר מדי פחמן חד חמצני.
 
האם גברים ונשים יכולים ללבוש אותו?
 
מסכת הפנים Clear Shield הינה לשני המינים. לכן זה יכול להיות משוחק על ידי גברים ונשים. בשל העיצוב המיוחד, הגיל אינו נושא. בהתאם, הוא מתאים גם לצעירים. ניתן לכוונן אותו בצדדים כך שניתן יהיה להתאים אותו לכל צורת פנים.
 
האם לבישת המסכה מועילה לבריאות?

לבישת המסכה אינה גורמת לאקנה של מסיכה, כמו במקרה של כמה מסכות אחרות. הוא עשוי מחומר קל שאינו גורם לגירוי בעור. BPA לא שימש בייצור. מכיוון שהמסכה אינה נתפסת כמעצבנת ומאפשרת לעבור מספיק חמצן, ניתן אפילו ללבוש אותה במהלך הספורט.

Button

רשימת מקורות וקישורים נוספים
 1. https://www.shape.com/lifestyle/mind-and-body/claritymask-clear-face-mask-review
 2. https://www.allure.com/story/clear-face-masks-effective-deaf-lip-reading

Home Privacy Policy Data Protection Disclaimer * = Affiliate Link