לאנשים שאוהבים להיות בחיק הטבע יש לעיתים קרובות משקפת. עם זאת, רוב המשקפות אינן מספקות ראייה כה טובה מכיוון שהם מטשטשים הכל ואין להם תמונה צלולה בשל סידור העדשות. זה אמור להיות שונה עם ZoomShot Pro. לא רק שיש לה טכנולוגיית פריזמה מיוחדת מבחינת העדשה, יש לה גם מייצב מובנה. אז שום דבר לא מטשטש יותר. היום הסתכלנו על ZoomShot Pro והיינו רוצים להציג אותו בפירוט. על בסיס מידע זה, תוכל להסתכל בעצמך ב- ZoomShot Pro ולהחליט אם הוא מתאים לשימושך או לא.

מהו ZoomShot Pro?

ה- ZoomShot Pro הוא משקפת שנועדה לשפר את התצפיות. זהו טלסקופ שניתן להשתמש בו גם לצילומים. לשם כך מובנית גם תצוגה ננו-טכנולוגית 4k המאפשרת הגדלה אופטימלית של המניעים. היצרן מדגיש את התכונות הבאות:
 • טווח הגדלה - 10 עד 300x
 • פונקציית ראיית לילה
 • סצנות ברורות בזכות עדשת המנסרה המובנית של BAK4
 • כולל חצובה עם פונקצית מייצב
 • עמיד בפני רטיבות ועמיד למים
משמעות הדבר היא כי ניתן להשתמש במוצר במזג אוויר רטוב ויבש ללא בעיות. יש לו פונקציית ראיית לילה המספקת נראות טובה גם בחושך ועובדת טוב כאשר חיות בר נצפות למשל, למשל. ההגדלה דומה לזו של מצלמת SLR כולל עדשה, כך שניתן לצלם דברים קטנים ככל האפשר למרחקים ארוכים. ואם זה רק לתצפית, זה נותן לך אפשרות לראות את הדברים פשוט טוב יותר.

לִקְנוֹת ZoomShot Pro

למה אני צריך את המשקפת הזו?

באופן עקרוני, המשקפת מכוונת לכל מי שמחפש משקפות טובות שלא רק עובדות באור טוב. זה יהיה מעניין גם עבור צעירים ומבוגרים, מכיוון שהוא מציע גם יותר פונקציות מאשר מודל רגיל. ל- ZoomShot Pro לא רק ראיית לילה, אלא גם יכול לשכנע באמצעות תצוגת הננוטכנולוגיה ה -4 K שלה. זה מתאים גם לאנשים שניסו בעבר משקפת אך לא כל כך מרוצים ממנו. אולי ZoomShot Pro יכול להוות אלטרנטיבה טובה עבורם. לא משנה אם אתה גבר או אישה. שני המינים יכולים להשתמש בו באותה מידה. אז פשוט מומלץ לנסות את המוצר ולראות בעצמך.

ZoomShot Pro

 

הערכה והמלצה של ZoomShot Pro

ברצוננו לנצל הזדמנות זו להמליץ ​​על ZoomShot Pro ולהאמין כי המשקפת יכולה להיות המלצה נהדרת. במיוחד לאנשים שאוהבים לטייל בטבע ולעשות שם תצפית אחת או שתיים. אנשים שאוהבים לצפות בחיות בר בטבע, למשל, יכולים ליהנות מאוד ממוצר זה. במהלך הבדיקה שלנו וכן במסגרת דיווחי השטח הרבים נוכל לגלות שכדאי בהחלט לקבל לעצמך תמונה של ZoomShot Pro אם אתה מעוניין בכך. הפונקציות משכנעות, וכך גם המחיר. באופן עקרוני, אתה לא יכול להשתבש אם אתה רק רוצה לנסות את זה. ZoomShot Pro מקבל מאיתנו דירוג טוב.

ZoomShot Pro - עובדות טכניות

לאחר שאספנו את התכונות הטכניות של ZoomShotPro, נרשום מה יש לדעת. למרבה הצער לא היו תובנות עמוקות יותר, אך מה שיכולנו לגלות, מבחינת הטכנולוגיה, הוא הבא:
 • עדשת פריזמה BAK4 להגדלה טובה
 • גירוסקופ תלת-ממדי בחצובה - לתמונות ולתצפיות ללא נענוע
 • מערכת נגד רעידות כדי לשמור על תצפיות צלולות
 • תצוגת ננוטכנולוגיה 4k משולבת
כפי שאתה יכול לראות, ל- ZoomShot Pro יש את כל היכולות שאתה מצפה ממשקפת. טלטול מעצבן בזמן הירי או התבוננות הוא נחלת העבר, בעוד שהאופטיקה מספקת תצוגה כה ברורה של דברים שאפשר לצלם בקלות ואף להקליט וידאו. החצובה תורמת תרומה טובה, כך שתוכלו ליהנות עם ZoomShot Pro.

Button
 

מהן תכונות האיכות של ZoomShot Pro?

רצינו לראות את היכולות של ZoomShot Pro בעצמנו, אז עשינו בדיקה. אין חותמות איכות רשמיות למשקפת. אבל יש הרבה דברים שהצלחנו לגלות על המוצר. זהו טלסקופ יפה שמשכנע ממבט ראשון עם הביצוע שלו. מי שינסה זאת יגלה שהוא משתלב היטב ביד ונותן לך את הרושם שיש לך בידיים איכות. ברגע שתעיין בו, תראה גם שהוא מציע ראייה צלולה ומשפר את הראייה של דברים רבים. אם אתה מבלה הרבה זמן בחוץ, אתה בהחלט יתפוס את החיה המוזרה בטבע ותעשה תצפיות נחמדות.
לצורך זה יכול המשקפת לשמש הגדלה לצילום תמונות. לשם כך, פשוט החזיקו את הסמארטפון ל- ZoomShot Pro והשתמשו בתצוגת הננוטכנולוגיה 4k, שגם היא משפיעה לטובה על התוצאה. בסך הכל היינו מרוצים מאוד מהמוצר ויכולים לדמיין שמדובר בתוספת נחמדה לחייהם של אנשים אחרים, אשר עשויה להשתלם תוך כדי תנועה.

ZoomShot Pro Nutzung
 

היתרונות והחסרונות של ZoomShot Pro

כמו כל גאדג'ט, ל- ZoomShot Pro יתרונות וחסרונות שכדאי להיות מודעים אליהם לפני שאתם קונים אותו. בהתאם לכך, סיכמנו להלן את כל היתרונות והחסרונות. בעזרת רשימות אלו תוכלו לקבל מושג טוב יותר על המשקפת ולהחליט האם הוא נראה מתאים לצרכים שלכם או לא. לכן זה יכול להיות עזרה להחלטה שתוכל להשתמש בה לטובתך.
 
יתרונות:
 • טיפול קל
 • מערכת נגד טלטולים לתמונות יפות ותצפיות
 • שדה הראייה מורחב הודות למשקפת
 • כולל פונקציית ראיית לילה
 • חצובה כללה לתצפיות טובות יותר
 • הגדלה גבוהה פי 30
 • נעשה שימוש במספר טכנולוגיות אופטיות, מה שמביא לתפיסה כוללת טובה
חסרונות:
 • לא ידוע
כפי שאתה יכול לראות, עם ZoomShot Pro אתה מקבל משקפת שלמעשה אין לה שום יתרונות עבורך. עם זאת, אינך צריך לצפות לחסרונות כלשהם כאשר אתה משתמש ב- ZoomShot Pro. יש לו גם תצוגת ננוטכנולוגיה 4k, שגם אתה יכול ליהנות ממנה. אז ל- ZoomShot Pro יש רק יתרונות עבורך, כך שאינך צריך לדאוג לבעיות שעלולות להופיע בשלב מסוים.

דעות כלליות של ZoomShot Pro

כאשר חקרנו את ZoomShot Pro, חיפשנו באופן טבעי גם דיווחים על חוויות שיעניקו לנו אינדיקציה האם המונוקולר היה נקי לחלוטין מבעיות ובאיזו מידה המשתמשים היו מרוצים מהמוצר כולל תצוגת הננוטכנולוגיה 4k. מצאנו כמה דוחות שטח. עם זאת, כולם היו חיוביים לאורך כל הדרך, ולכן אנו מניחים שרוב האנשים היו מרוצים מאוד מ- ZoomShot Pro.
 
לא רק שהן היו קלות מאוד לשימוש, אלא שהן הצליחו לצלם יריות פשוט שנראות טוב. לא משנה אם המשתמשים צילמו תמונות או קטעי וידאו. כל התוצאות היו מכובדות מאוד. הרוב תיארו גם כי הצליחו לנצל את ההצעות המיוחדות בעת ההזמנה והיו מרוצים מאוד מהשירות הכללי. לכן הם היו עושים זאת שוב ושוב. הם שמחים מאוד להמליץ ​​על המשקף לאחרים ולחשוב שזה מתאים בדיוק למטרותיהם. ביקורות לקוחות נוספות ניתן למצוא באמצעות קישור זה! *

האם יש בעיות עם ZoomShot Pro?

לא נמצאו בעיות עם המשקפת במהלך השימוש או בדעות שהובאו לגבי ZoomShot Pro. זה יהיה הפעולה או העיבוד של המכשיר. המכשיר עם תצוגת ננו-טכנולוגיית 4K היה נטול בעיות לחלוטין ולכן אנו יכולים לענות על שאלה זו ב"לא! עם זאת, מומלץ לקרוא את מדריך למשתמש של ZoomShotPro לפני השימוש במכשיר בפעם הראשונה בכדי להבטיח שכל שאלה שתתעורר כתוצאה מהשימוש במכשיר מובהרים מראש. זה גם יעזור לפתור את הבעיות במהירות רבה.

היכן אוכל להזמין את ZoomShot Pro?

את ה- ZoomShot Pro מזמינים ישירות מאתר היצרן. באופן עקרוני, זו גם הדרך הטובה ביותר להזמין את המשקפת. כי כאן לא רק מקבלים את המקור, אלא גם יכולים להיות בטוחים שתקבלו הצעה טובה. לצורך כך היצרן אף מספק הצעות מיוחדות שתוכלו לנצל וכי משתלמות כלכלית. ההצעות כוללות בדרך כלל כמה משקפי שמש, שבהם תוכלו להשתמש בהתאם. היתרון הגדול בכך הוא שאתה יכול לחסוך כסף בסך הכל, מכיוון שבתוך ההצעה הקולקטיבית, כל משקוף בודד זול יותר מאשר בהזמנה אישית. בנוסף, תוכלו לא רק להרוויח מכך בעצמכם, אלא אולי להזמין עם חבר או מכר וכך ליהנות מכל ההצעה. עם זאת, תמיד מומלץ להזדרז בעת קבלת ההחלטה, מכיוון שההצעות זמינות לזמן מוגבל בלבד. לא לגמרי ברור אם הם יחזרו לאחר מכן ותוכלו להשתמש בהם שוב.
להזמנה עצמה יש למלא בעצמכם את טופס ההזמנה באתר. רק כמה פרטים נדרשים כדי להזמין את המשקפת. ואז אתה בוחר איך תרצה לשלם עבור כל העניין. לשם כך תוכלו להשתמש בקלות ב- Paypal או בכרטיס אשראי. כך תוכלו להיות בטוחים שהכסף יגיע לאן שהוא אמור להגיע. אחר כך אתה פשוט שולח את ההזמנה. הקונה מקבל דואר אלקטרוני בו ההזמנה מסודרת בבירור שוב. אם המשקפת תישלח אז תקבל דואר אלקטרוני נוסף עם קישור למשלוח. בעזרת זה ניתן לגלות מתי יגיע ה- ZoomShot Pro. זה מועבר בחבילה לדלת הכניסה שלך. זה לא יכול להיות פשוט יותר.

Button

מיהו הספק של המוצר?

אין הרבה מידע על הספק. עם זאת, מה שהצלחנו לגלות היה הכתובת שלו ודואר אלקטרוני העוסק בשירות לקוחות.
ליצרן הכתובת הבאה: Novads OU, Narva mnt 7, קומה 5, חדר 556, טאלין, אסטוניה, 10117.
בינתיים, כתובת הדואר האלקטרוני של התמיכה היא support@hyperstech.com.
למרבה הצער לא הצלחנו לברר יותר על היצרן.

Logo


מידע כללי על המשקפת

משקפות הן אמצעי תצפית פופולרי, שניתן להשתמש בו היטב בחיק הטבע. לרובם פונקציות סטנדרטיות פשוטות ולכן מחיר נמוך יחסית. אם אתם מצפים למעט יותר, בדרך כלל עליכם לשלם סכום בן שלוש ספרות בכדי לקנות משקפת טובה. ולרבים מהם אפילו אין הרבה מאוד פונקציות או יכולות. במקרים מסוימים, זה גם המקרה שאתה קונה אחד ומגלה שזה לא מה שחשבת.
כיום גם מצפים בעיקר שיש תאימות מסוימת בין סמארטפונים למשקפת, אך לרוב זה לא מובטח. לכן האכזבה בנקודה זו היא בדרך כלל גדולה מאוד. ZoomShot Pro, לעומת זאת, מציע בדיוק את הדרישות הללו ועוד הרבה יותר. בעזרתו תצפיות רבות הופכות להיות תענוג ליהנות ממנו.
שאלות נפוצות על מוצר זה
בחלק זה ברצוננו להבהיר את השאלות האחרונות שעלולות להתעורר בעת קריאה על ZoomShot Pro. עם זאת אנו רוצים לתת לך את ההזדמנות ליידע את עצמך טוב יותר על המשקפת.
 
כמה זמן לוקח המשלוח?
 
בדרך כלל כ- 21 יום. עם זאת, זה תלוי מאיפה אתה מזמין. אז זה עלול לקחת קצת יותר זמן או קצר יותר.
 
האם יש אחריות להחזר כספי?
 
בתוך 30 הימים הראשונים תוכל לקבל תמונה מדויקת של ZoomShot Pro ואז להחליט אם המכשיר עם תצוגת ננוטכנולוגיה 4k מתאים לשימושך. אז אתה עדיין יכול להחליף את זה.
 
איך התמונות הופכות ממש טובות?
 
הודות לחיישן הג'ירו המשולב והטכנולוגיה נגד טלטולים, המכשירים נשמרים יציבים ואין לטשטש את התמונה.
 
האם ה- ZoomShot Pro מתאים רק למתחילים או גם למתקדמים?

זה בהחלט לא רלוונטי אם כבר היה ניסיון עם מכשירים אחרים מהסוג הזה. זה מתאים באותה מידה לכולם.
 

Button

רשימת מקורות וקישורים נוספים
 1. https://rangerexpert.com/working-principle-of-a-monocular/
 2. https://spy.com/articles/gear/outdoors/best-handheld-telescope-213314/

Home Privacy Policy Data Protection Disclaimer * = Affiliate Link