Etkinliğinizin kusursuz olması için lütfen aşağıdaki formu doldurarak detaylar konusunda bizi bilgilendiriniz. "*" işaretli şıkların doldurulması zorunludur. Formda cevaplayacağınız her soru gösterinizin kalitesini yükseltmemize yardımcı olacaktır.

"BAYBALON" ile geçireceğiniz etkinliğinizde size iyi eğlenceler dileriz...
 • (Fatura için)
 • GPS'e girilecek bilgiler buradan alınacaktır. Bu sebepten açık adreste cadde, mahalle, sokak ve kapı numarası bilgileri önem teşkil etmektedir.
 • Adı:
  Yaşı:
  Ailesinin medeni durumu:
  Herhangi bir sağlık sorunu var mı?:
  Herhangi bir alerjisi var mı?:
  Favori karakteri nedir?:
  Sevdiği şeyler nelerdir?:
  Sevmediği şeyler nelerdir?:
  Genel karakteri nasıldır:
  Böcek korkusu var mıdır?:
  Hayvanlarla arası nasıldır?:
  *Bu bölümdeki bilgiler doğrultusunda gösteride sunulacak numaralar düzenlenecektir.
 • *Bu bilgi doğrultusunda aynı illüzyonlar getirilmeyecek, farklı illüzyonlar sunulacaktır. Bu sebepten lutfen en son izlediği etkinlik tarihini de belirtiniz.
 • * Kardeş çocuklar hariç, her doğum günü çocuğu için ekstra 50 TL ücret alınmaktadır...
 • Not: Oyunlar ve illüzyonlar bu yaş ortalamasına uygun olarak düzenlencektir.
 •  
  Çok Uslu
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
   
  Çok Yaramaz
  * Bu bilgi doğrultusunda yanımızda tedbir amaçlı aksesuarlar getirilebilmektedir. (örneğin ses sistemi, oyunlar vs...)
 • * Sosis Balonlarda dünyanın en iyi markaları olan Qualetex, Sempertex veya Gemar balonlar kullanılmaktadır.

  **1 saatlik etkinliklerde çocuk sayısının 5'ten az olduğu durumlarda "Dövme" ve "Sosis Balon" etkinliklerinin ikisi birden uygulanır.
 • * Pinyata, mini konser, şişme kale vb.
  ** Bu katılacak ekstra aktivitelerin temin edilmesinin tarafımızla bir ilgisi yoktur.
 • Etkinliğinizin süresine ve çocuk sayısına uygun olarak tercih edeceğiniz etkinlik paketleri aşağıdadır. Baybalon ile etkinliğinizi seçtikten sonra altından dilerseniz paketinize oyun ablaları ve Profesyonel yüz boyama paketlerini de ekleyebilirsiniz...

 • * Şehir dışında düzenlenen etkinliklerde ekstra yol ücreti alınmaktadır.
  ** Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • * Belirlenen yerler dışındaki mesafeler için lütfen irtibata geçiniz.
  ** İstanbul ve Ankara gibi uzun mesafe seyahatlerde valizlerin kaybolma risklerinden ötürü özel araçla seyahat edilmektedir.
 • Etkinliğinizde profesyonel fotoğraf çekimi bulunmasını istiyorsanız Vefvef'in Ekibine özel indirimli fiyatlarıyla aşağıdan size en uygun olan pakete en ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz. Bu hizmet "Enis İzgi Photography" tarafından sunulmaktadır.

 • ***NOTLAR***
  * Yukarıdaki fiyatlar VEFLAND ile organize edilecek doğum günleri için indirimli fiyatlardır. VEFLAND olmadan organize edeceğiniz doğum günleri için bu fiyatlar geçerli değildir.
  * EKSPRES PAKETLERDE fotoğraf baskısı ve dvd yoktur. Doğum gününüzde çekilmiş olan tüm fotoğrafları orjinal boyutlarında renk ve ışık ayarları yapılmış olarak size verilecek linkten bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
  * Online galeri, doğum gününüzde çekilmiş olan bütün fotoğrafların renk ve ışık düzenlemeleri tamamladıktan sonra orijinal boyutlarında yüklendiği size özel bir linktir. Fotoğraf çekiminden en geç 1 hafta içerisinde size bu link ulaştırılacaktır. Bu link vasıtası ile çekilmiş bütün fotoğraflarınızı internet üzerinden inceleyip, indirip, paylaşabileceksiniz.
  * Album 10 yaprak / 20 sayfadır. 50-100 arası fotoğraftan oluşabilir. Baskı süresi yaklaşık 4-6 haftadır.
  * Doğum gününüzün yapılacağı mekanın sahibinden fotoğrafçı getirebilmek için mutlaka izin alınmalıdır.
  * Fiyatlar İzmir merkez ilçeleri için geçerlidir. Şehir dışı etkinlikleriniz için ekstra yol ücretini aşağıdan seçebilirsiniz.
  * Fiyatlar doğum günleri için geçerlidir. Okul etkinlikleri, ve diğer özel gün fotoğraf çekimi için lütfen fiyat sorunuz.
 • * Belirlenen yerler dışındaki mesafeler için lütfen irtibata geçiniz.
  ** İstanbul ve Ankara gibi uzun mesafe seyahatlerde valizlerin kaybolma risklerinden ötürü özel araçla seyahat edilmektedir.
 • Zaman ayırıp Etkinlik Başvuru Formunuzu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. Aşağıdaki Gönder butonuna bastığınızda formunuzun bir örneği yukarıda belirtmiş olduğunuz email adresinize gönderilecektir.